Verimli toplantılar ve unutulmaz davetler için doğru seçim..

Toplantı ve Etkinlik Salonları

Angel's Park Hotel, Denizli'nin en merkezi semtinde olması sayesinde toplantılar için oldukça cazip seçenekler sunmaktadır. Yüksek teknolojinin tüm donanımlarıyla yapılandırılan Toplantı ve Balo Salonlarımız size çağdaş koşulları sunar.

İş seyahatiniz esnasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve çok değerli olduğunu bildiğimiz vaktinizi boşa harcamamak için kullanmak isteye bileyeceğiniz tüm ekipmanları içeren toplantı salonlarımız ; bilgisayar, yansıtma cihazı ve perdesi, TV, video kayıt cihazı, kablolu-kablosuz mikrofon, masa mikrofonu, ses düzeni, konuşma kürsüsü, havalandırma sistemi ve 24 saat teknik ekip desteği opsiyonel olarak sağlanmaktadır.

Toplantı salonumuza güçlü klima ve havalandırma sistemleriyle sürekli taze hava sağlanmaktadır. Salon ısısı merkezi sistemden bağımsız olarak toplantı halindeki misafirlerimiz tarafından ayarlanabilmektedir. Güvenlik Misafirlerimizin, oluşabilecek herhangi bir yangın ve benzeri tehlikelerden korunması için tüm güvenlik önlemleri gelişkin sensörlerle sağlanmaktadır.

Küçük Salon : 35 kişilik kapasitedir. 

Büyük Salon : 120 kişilik kapasitedir.

whatsapp